Hakkımızda

          Ecore, yazılım endüstrisinin gereksinimi olan insan gücünün, genç bir nüfusa sahip olan ülkemizde varolduğunun bilinci ile yazılım ihracatında yüksek katma değerler yaratmak için iyi organize olmuş, dünya standartlarında yazılım üretmek ve bir destek ağına sahip olmak amacıyla bir başarı öyküsü yaratmak için 2005 yılında kurularak bu yola çıkmıştır.

 

          Ecore Bilgi Sistemleri'nin ana faaliyet alanı bankacılık dışı finansal yazılımlar geliştirmektir. Ecore Bilgi Sistemleri’nde çalışan şirket yöneticileri, sektörel yazılım üretimenin zorluklarını , rekabet koşullarını en önemlisi başarı ve başarısızlık faktörlerini yaşayarak öğrenmiş olup bu alanda 10 ile 30 yıllık profesyonel tecrübeye sahiptir.

 

          Yöneticilerimiz, yazılım ürünü geliştirme süreçlerinin tümünde çalıştıkları için empati gerektiren konularda son derece deneyim sahibidirler. Bu deneyimlerini, yazılım çalışanlarının motivasyon ve iş disiplini konularında göstererek yaratıcı düşüncelerden ürüne katma değer sağlayanların belirlenmesi, ekibin geliştirdiği ürüne sahip çıkması, ekibin senkronizasyonu gibi önemli faktörlerinin yönetilmesi aşamalarında kullanmaktadırlar. Ecore, kalite ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak buradaki başarı ve kararlığını her zaman amaç edinmiştir.

 

          Yazılım endüstrisindeki diğer ürünlerden farklı olarak kullanıcılarına hız ve verimlilik sunan bir ürün geliştirmek kadar ürünün kullanılacağı sektörü, firmaların zamanla değişen gereksinimlerini iyi bilmenin bilincinde olan Ecore, ilk ürünü olan LPack’i, bilgi ve tecrübesinin en iyi olduğu sektör için geliştirmiştir.

Misyonumuz

Kalite ve müşteri memnuniyetinin en öncelikli süreç olduğuna inanan, yeni teknolojileri yakından takip edip öğrenen ve uygulayan, geliştireceği uygulamalarla yüksek hız ve sürekli verimlilik sağlayan, tecrübeyi ve bilgiyi paylaşan, yüzlerce yazılmcının farklı sektörlere hizmet vereceği “Yazılım Kampüsünü” oluşturmaktır.

Vizyonumuz

Finansal alandaki yaklaşık 30 yıllık sektörel tecrübesini yazılım süreçlerine aktararak sektörün ihtiyaç duyduğu teknolojik gelişimleri ve beraberinde getirdiği yüksek hız, kullanım kolaylığı ve özelleştirilebilen yazılım gereksinimlerini, ortaya çıkardığı ürünleri ile bütünleştirerek müşterilerinin iş süreçlerini güvenle yönetmelerini sağlamaktır.