COREPACK

Leasing ve Faktoring gibi bankacılık dışı finansal uygulamaların kullandığı ve uyum içinde çalışmalarını sağlayan çekirdek yapıdır. 

Finansal Altyapı

30 yıllık sektör tecrübemiz ve iş ortaklarımızın katkıları ile oluşturduğumuz, son teknolojik yenilikler ile gelişimine devam eden ve finansal ürünlerimizin temelini oluşturan altyapıdır.

Sistemler Birliği

Peki neden güçlü bir finansal altyapıya gereksinim duyduk? İstedik ki uygulamalarımız aynı altyapı üzerinde olsun ve sonucunda müşterilerimiz farklı iştiraklerinde bizim uygulamalarımızı kullandığında her şeyden önemli olan dataları ihtiyaç durumunda birbirleri ile konuşabilsin ve ortak kullanılabilsin. Müşterilerimizde genelden bakarken rahat rahat baksın birbiriyle ileteşemeyen altyapılarda boğulmasın. 

Kolay Entegrasyon Kabiliyeti

Bu altyapıyı geliştirirken herşeyden önce günümüz teknolojisinde tüm işlerin farklı yazılımlar ve/veya donanımlar ile ileteşeceğinin bilincinde olarak altyapı mimarimizi dış sistemlere kolay entegrasyon sağlayabilecek şekilde kurguladık. Bunun sayesinde bugün sektörün gerektirdiği ve müşterilerimizin dilediği tüm yazılım ve donanımlara kolayca entegrasyon sağlayabiliyoruz.

Please reload