Pack, Faktoring şirketlerinin tüm süreçlerini yönetmek ve raporlamak için geliştirilmiş olan ve yaklaşık 18 entegre modülden oluşan bir Enterprise Resource and Risk Management paketidir.

F

CRM

İlişkide olduğunuz tüm (müşteri, satıcı, ortak, kefil vs.)  firmaların geçmişe dayalı bilgileri de dahil olmak üzere tüm bilgilerini tek ekran üzerinden izleyebilir ve kampanya yönetimi yapabilirsiniz

Risk Yönetimi

Alacaklarınızı yaşlandırılarak gecikmiş alacak takibini yapabilir, ihtar ve  hukuki (dava/takip) süreçlerinizi izleyebilir ve karşılık hesaplamalarınızı sistem üzerinden yapabilirsiniz. 

Gelişmiş Raporlama Altyapısı

Gelişmiş raporlama altyapımız sayesinde; BDDK, Maliye , EVAS vb. uygunluk gerektiren raporları belirlenen formatta alabilir, MIS raporlarınızı kendi iş ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Please reload

MFKS Entegrasyonu

MFKS entegrasyonu ile temliklerinizin uygunluk kontrollerini hızlı ve güvenilir bir şekilde FKB üzerinden gerçekleştirebilir, temlik bildirimlerinizi  yapabilirsiniz.

  

Süreç Yönetimi

İhtiyaçlar doğrultusunda değişebilen iş süreçlerinizi, parametrik  tanımlayabilir ve süreç analizi yaparak süreçlerinizde verimliliği arttıracağını düşündüğünüz stratejik kararları alabilirsiniz .

E-Defter ve E-Fatura Entegrasyonu

E-Defter formatına uygun oluşturulan dosyanızı entegratörünüze iletebilirsiniz.

 

E-Fatura mükellefi firmalara E-Fatura gönderimlerini yapabilir, tarafınıza iletilen E-Faturaları görüntüleyebilirsiniz. 

Please reload

Powered by 

COREPACK

Success! Message received.